
Тарату қорабы шаршы KSC 125х125х50 мм, пластик
- Бар
- Коды:102073702
1 921 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қорап KSC 11-304
—
сенімді шешім
қамтамасыз ететін сыртқы монтаждау үшін
қорғауды
сіздің электр байланыстарыңыздың арқасында сыртқы әсерлерден
шаң мен ылғалдан қорғаудың жоғары класына IP55
.✨ Ерекшеліктері:- ✅
Шағын өлшемдері 125x125x50 мм
— кез келген кеңістікке оңай сыйып кетеді.- 🧱
Төзімді пластикалық корпус
— механикалық зақымға және қоршаған ортаның әсеріне төзімді.- 🌱
Экологиялық таза материалдар
— табиғат пен қауіпсіздікке қамқорлық.- 🔗
Әмбебап монтаждау
— сымдар мен жабдықтардың әртүрлі түрлеріне жарамды.Іздеп жүрген электриктер, құрылысшылар және өз қолдарымен жасаушылар үшін өте қолайлы
сенімді
және
төзімді
ашық кеңістік жағдайында электр қосылымдарын қорғауға арналған шешім.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Ені | 125 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP55 |
| Саны | 1 дана |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
| Ерекшеліктері | Алмалы-салмалы қақпақ |
- Бағасы: 1 921 ₸

