
VARMILO Panda Desk Mat ZDB004-01 тінтуір тақтасы XL 900x400x3 мм күміс
- Қолжетімді емес
- Коды:103373212
9 595 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл тінтуірдің бірқалыпты және дәл қозғалысын қамтамасыз ететін ыңғайлы керек-жарақ. Беті оптикалық және лазерлік тышқандарды қолдай отырып, ыңғайлы жұмыс істеуге арналған. Өлшемдердің, материалдардың және дизайнның әртүрлілігі үйіңізге, кеңсеңізге немесе ойын кеңістігіңізге дұрыс нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. Компьютерде жұмыс істеу кезінде дәлдік пен жайлылықты жақсартуға арналған практикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmilo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 900 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | резеңке |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Түсі | Күміс |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 9 595 ₸




