
Deluxe кабель-арнасы (қақпақ+профиль) ПВХ 25х25х2000 мм
- Бар
- Коды:135632761
6 162 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельный канал пластический Deluxe 25*25 (ені х биіктігі)
Электр тарату шкафтарында ыңғайлы және қауіпсіз кабельді орналастыруды ұйымдастыруға арналған.
Deluxe перфорацияланған арна кабелінің оңтайлы жабылуын қамтамасыз ету үшін мықтап бекітілген қақпағы бар.
Перфорацияланған кабель арнасы жасалған өздігінен сөнетін ПВХ жануды қолдамайды.
Электр тарату шкафтарында ыңғайлы және қауіпсіз кабельді орналастыруды ұйымдастыруға арналған.
Deluxe перфорацияланған арна кабелінің оңтайлы жабылуын қамтамасыз ету үшін мықтап бекітілген қақпағы бар.
Перфорацияланған кабель арнасы жасалған өздігінен сөнетін ПВХ жануды қолдамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Deluxe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 25.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 25.0 мм |
- Бағасы: 6 162 ₸


