
Профильге арналған рубинил жиынтықтауыштары (шеткі бітеуіш) пластик 60х40х100 мм
- Бар
- Коды:146266830
5 989 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РКҚ-100х60 және 100х40 жалғағыш үшін РУВИНИЛ жалғастырғыш
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
Кабель-арнаны монтаждау кезінде жалғаушы және/немесе тармақтаушы элемент ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 40.0 мм |
| Толығырақ | шеткі бітеуіш |
| Ұзындығы, мм | 100.0 мм |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | Едендік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | профильге арналған керек-жарақтар |
| Ені, мм | 60.0 мм |
- Бағасы: 5 989 ₸

