
Кабель-арнаны рувинилдеу (қақпақ+профиль) ПВХ 80х40х2000 мм
- Бар
- Коды:135648324
10 083 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельдік арна РУВИНИЛ 80х40х2000мм
Онда 1000В аспайтын тұрақты және айнымалы токтың электр кернеуінде жұмыс істейтін электр, телефон, компьютер және теледидар желілерін үй ішінде де, сыртта да жанғыш және жанбайтын беттерге жасырын немесе ашық түрде төсеуге арналған
Онда 1000В аспайтын тұрақты және айнымалы токтың электр кернеуінде жұмыс істейтін электр, телефон, компьютер және теледидар желілерін үй ішінде де, сыртта да жанғыш және жанбайтын беттерге жасырын немесе ашық түрде төсеуге арналған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 600.0 ж |
| Тереңдігі, мм | 40.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 80.0 мм |
- Бағасы: 10 083 ₸

