
DKC кабель-арнасы (қақпақ+профиль) ПВХ 75х17х2000 мм
- Бар
- Коды:121235539
14 744 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КҚД кабель-арнасы еденге орналастыруға арналған. Ол жүктемені оңтайлы бөлу үшін ыңғайлы жартылай шеңберлі пішінге ие. Кабельдік арнаның ішіне әртүрлі мақсаттағы сымдарды өткізуге мүмкіндік беретін бөлгіш орнатылған. Бұйым құрамында галогендер жоқ пластиктен жасалған, сондықтан адамдар көп жиналатын орындарда пайдалануға болады. Арнаның ұзындығы 2 метр, биіктігі 17,5 мм. Түсі: сұр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 17.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Едендік |
| Ерекшеліктері | қалқамен |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 75.0 мм |
- Бағасы: 14 744 ₸



