
Legrand кабель-арнасы (қақпақ+профиль) ПВХ-пластикат 16х60х2000 мм
- Бар
- Коды:144250427
10 777 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы сипаттамалар:
DLPlus 60х16 шағын іргелер
Керек-жарақтар
Жабатын қақпағы бар жүйе
NF С 68-104 сәйкес келеді
DLPlus 60х16 шағын іргелер
Керек-жарақтар
Жабатын қақпағы бар жүйе
NF С 68-104 сәйкес келеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 60.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ-пластикат |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | қалқамен |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 16.0 мм |
- Бағасы: 10 777 ₸

