
Кабель-арнаны рувинилдеу (қақпақ+профиль) ПВХ 40х25х2000 мм
- Бар
- Коды:136121029
2 471 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өздігінен сөнетін және соққыға төзімді ПВХ-дан жасалған кабельдік арна. Өлшемі 40х25х2000 мм, түсі ақ. Қолдану саласы: Өндірістік, тұрғын және тұрғын емес үй-жайларда, тұрақты немесе айнымалы токтың электр кернеуі 1000 В-тан аспайтын ашық типті қуатты және төмен токты электр коммуникацияларын төсеуге арналған. Кабельдер мен сымдарды механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді, жануды болдырмайды және электр сымдарын орнатуды жеңілдетеді, төтенше жағдайларда сымға қол жеткізуді және электр сымдарын қосымша орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары:. Деформацияға механикалық беріктік және жоғары серпімділік, double key қос құлпы арқылы кабель арнасының негізіне қақпақты бекіту сенімділігі, ПВХ материалы жанбайтын және жануды қолдамайды, кабель арнасы өздігінен бұрап тұратын бұрандамен немесе дюбель шегемен бекіткенде жарылып кетпейді, керек-жарақтардың барлық желісі бар, әрбір кабель арнасында бөлшек саудада сатуға қажетті штрих-код бар. .Монтаждау температурасы, С: -5-тен +60 ºС-қа дейін.Жұмыс температурасының диапазоны, С: -25-тен +60 С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | РУВИНИЛ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 290.0 ж |
| Тереңдігі, мм | 25.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 40.0 мм |
- Бағасы: 2 471 ₸

