
DKC кабель-арнасы (қақпақ+профиль) ПВХ-пластикат 12х50х2000 мм
- Бар
- Коды:144567939
13 131 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Едендік арна DKC 01032 50х12 мм CSP-F, сұр
Еденге арналған кәбіл қораптары CSP-F кабельдерді еден бойымен жүргізуге арналған. Қораптың ішінде 2 бөлік бар, қақпақтардағы жұмсақ бүйірлік кірістірулер (тығыздау және амортизация), ұзындығы 2 метр болатын бөліктерде қол жетімді.
Ені - 61,3 мм.
Биіктігі - 12,3 мм.
Еденге арналған кәбіл қораптары CSP-F кабельдерді еден бойымен жүргізуге арналған. Қораптың ішінде 2 бөлік бар, қақпақтардағы жұмсақ бүйірлік кірістірулер (тығыздау және амортизация), ұзындығы 2 метр болатын бөліктерде қол жетімді.
Ені - 61,3 мм.
Биіктігі - 12,3 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 50.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ-пластикат |
| Монтаждау | Едендік|Қабырғалық|төбелік |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 12.0 мм |
- Бағасы: 13 131 ₸



