
DKC кабель-арнасы (қақпақ+профиль) ПВХ 90х50х2000 мм
- Бар
- Коды:121235537
27 239 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КҚҚ-дан фронтальды қақпағы бар 90х50 мм кабель-арна электр сымдарын оған еркін қолжетімділікті сақтай отырып, абайлап төсеуге мүмкіндік береді. Бұйымның негізінде монтаждау үшін перфорациясы бар. Қақпақ негізге оңай сырғып, мықтап бекітіледі. Кабель-арнаның ұзындығы 2 м. Бұйымдағы қорғаныш үлдір кабель-арнаны монтаждау аяқталғанға дейін сызаттардан және сызаттардан қорғайды. Пайдалы қимасы – 3682 мм. Материал: поливинилхлорид (ПВХ). Түсі – ақ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі, мм | 50.0 мм |
| Толығырақ | қақпақ+профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000.0 мм |
| Материал | ПВХ |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Түрі | кабель-арна |
| Ені, мм | 90.0 мм |
- Бағасы: 27 239 ₸


