
Xiaomi Robot Vacuum S40 робот-шаңсорғыш ақ
- Бар
- Коды:144486097
126 116 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сору күші — әсерлі 10 000 Па, бұл кофені, шашты және ұсақ шаңды оңай өңдеуге мүмкіндік береді.
Батарея — сыйымдылығы 5200 мА·сағ, стандартты режимде 180 минутқа дейін жұмыс істейді (үлкен бөлмелерді қайта зарядтамай толық тазалау).
Навигация — лазерлік технология LDS (laser distance sensor), дәл карталардың құрылысын және маршрутты сауатты жоспарлауды қамтамасыз етеді.
Жолға қарсы дизайн — щеткалардың арнайы конструкциясы (V-тәрізді және тарақ тәрізді) шаш пен жүннің оралуын азайтады.
Тазалау + жуу — аралас функция: шаңсорғыш қоқысты жинайды және еденді бір уақытта тазалайды. Шаң жинағыштың сыйымдылығы — 520 мл, су ыдысы — 270 мл, реттелетін су беру үш деңгейде.
Пішін факторы — құрылғының диаметрі шамамен 340 × 340 × 98 мм, салмағы шамамен 4,12 кг
Батарея — сыйымдылығы 5200 мА·сағ, стандартты режимде 180 минутқа дейін жұмыс істейді (үлкен бөлмелерді қайта зарядтамай толық тазалау).
Навигация — лазерлік технология LDS (laser distance sensor), дәл карталардың құрылысын және маршрутты сауатты жоспарлауды қамтамасыз етеді.
Жолға қарсы дизайн — щеткалардың арнайы конструкциясы (V-тәрізді және тарақ тәрізді) шаш пен жүннің оралуын азайтады.
Тазалау + жуу — аралас функция: шаңсорғыш қоқысты жинайды және еденді бір уақытта тазалайды. Шаң жинағыштың сыйымдылығы — 520 мл, су ыдысы — 270 мл, реттелетін су беру үш деңгейде.
Пішін факторы — құрылғының диаметрі шамамен 340 × 340 × 98 мм, салмағы шамамен 4,12 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | робот-шаңсорғыш, Зарядтау док-станциясы, Қуат адаптері, Су ыдысы, Дымқыл тазалауға арналған шүберек (жууға болатын, қайта пайдалануға болатын), Қондыру станциясының астары, Пайдалану жөніндегі нұсқаулық, Сүзгі мен механизмді тазалауға арналған щетка |
| Зарядтау уақыты | 240 мин |
| Жұмыс уақыты | 180 мин |
| Биіктігі | 98 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі, құлау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Қосымша | сумен жабдықтауды (3 деңгей) реттей отырып, құрғақ және дымқыл тазалауды қолдау. Лазерлік LDS-үй-жай картасын дәл құруға арналған навигация. Mi Home / Xiaomi Home қосымшасы арқылы виртуалды қабырғалар мен тыйым салынған аймақтарды орнату мүмкіндігі. Жұмыс режимдері: тыныш, жүз |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 270 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 520 мл |
| Сору қуаты | 10000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Иә |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 200 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 55 Вт |
| Режимдер мен функциялар | зарядтау станциясына автоматты түрде қайтару, кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, баспалдақтарды тану, өздігінен зарядтау, кездейсоқ тәртіпте жинау, кесте бойынша тазалау |
| Шанышқы стандарты | еуропалық шанышқы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Жоқ |
| Ені | 340 мм |
| Интерфейс тілі | Орыс |
- Бағасы: 126 116 ₸










