
Сорғыш HAUSLER DS6-905 S қара
- Бар
- Коды:112450679
38 900 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ Орнату түрі: ендірілетін
✅ Жұмыс тәртібі: ауаны бұру
✅ Ендірме ені: 60 см
✅ Өнімділік: 500 м3/сағ дейін — иістерді және буды жылдам кетіру
✅ Қуатты тұтыну: бар болғаны 66,5 Вт — энергияны үнемдейтін шешім
✅ Басқару элементтері: механикалық — қарапайым және сенімді
✅ Жылдамдықтар саны: 2 жұмыс режимі
✅ Жарықтандыру: LED-жарықтандыру — жарқын және үнемді
✅ Түсі: қара — әмбебап және заманауи дизайн
✅ Жұмыс тәртібі: ауаны бұру
✅ Ендірме ені: 60 см
✅ Өнімділік: 500 м3/сағ дейін — иістерді және буды жылдам кетіру
✅ Қуатты тұтыну: бар болғаны 66,5 Вт — энергияны үнемдейтін шешім
✅ Басқару элементтері: механикалық — қарапайым және сенімді
✅ Жылдамдықтар саны: 2 жұмыс режимі
✅ Жарықтандыру: LED-жарықтандыру — жарқын және үнемді
✅ Түсі: қара — әмбебап және заманауи дизайн
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5.265 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 140 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 72 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 500 текше метр/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 38 900 ₸










