
Мұздатқыш Acron MF-201 199 л ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:133047239
85 531 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз кеудеге арналған мұздатқыш Acron MF-201 пайдалы көлемі 199 литр, бұл азық-түлікті ұзақ уақыт сақтауға тамаша көмекші болады. Бұл мұздатқыш біріктіреді мұздатудың жоғары қуаты және энергетикалық тиімділік А+ сыныбы, бұл сіздің үйіңіз үшін тамаша таңдау жасайды.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Автономды суықты 10 сағатқа дейін сақтау — электр қуаты өшкен кезде де азық-түлік жаңа күйінде қалады.
- 🔒 Климаттық класс T ST N SN — әртүрлі жағдайларда пайдалану үшін жарамды.
- 🌱 Хладагент R600a — экологиялық таза және қоршаған орта үшін қауіпсіз.
- 🔊 Шудың төмен деңгейі 42 дБ — сіздің демалысыңызға кедергі болмайды.
Бұл мұздатқыш азық-түлікті сақтау үшін қосымша орынды қажет ететін отбасылар үшін, сондай-ақ жиі жаппай сатып алынатын немесе қысқы дайындықпен айналысатындар үшін өте қолайлы.
Азық-түлікті сақтау және алу процесін барынша жеңілдету үшін мұздатқышты қол жетімді жерге қоюды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ACRON |
| Қуат тұтыну класы | A+ |
| Климаттық класс | ST, T, SN, N |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 10 сағ |
| Биіктігі | 84 см |
| Тереңдігі | 55.6 см |
| Компрессордың инверторлық түрі | Жоқ |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 9 кг |
| Жалпы көлем | 199 л |
| Пайдалы көлем | 199 л |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -15 |
| Мұздатқыш камераны жібіту | Defrost |
| Орнату тәсілі | жеке тұрған |
| Түрі | кеудеге арналған мұздатқыш |
| Шу деңгейі | 42 дБ |
| Функционалдық ерекшеліктері | жоқ |
| Салқындатқыш | R600a |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 82.3 қараңыз |
- Бағасы: 85 531 ₸









