
Creality K1C 3D принтері
- Қолжетімді емес
- Коды:119217825
434 690 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Creality К1С 3D принтері – бұл тұтас металл экструдері бар, жылдамдығы 600 мм/с, жабық корпусы бар, әртүрлі филаменттермен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін жоғары жылдамдықты 3D принтері. K1C жеңіл және маневрлі CoreXY жүйесін K1-ден мұраға алды. Ол басып шығару сапасын сақтай отырып, керемет жылдамдықты қамтамасыз етеді. Максималды жылдамдық 600 мм/с. Максималды үдеу 20000 мм/с2. K1C экструдерінде тірек серіппесі және шарикті поршень бар. Ол жіпті мықтап ұстайды және салбырап қалмайды.
Болат ұшы бар сенімді мыс саптама жылу ағынын сенімді түрде бөгейтін титан қорытпасынан жасалған термиялық үзіліспен толықтырылған. Саптаманы ауыстыру қиын емес және қосымша құралдарды пайдаланбай жүзеге асырылады. Баспа басының желдеткіштерінің салмағы динамикалық түрде теңдестірілген. Сондықтан олар тербелістерге азырақ ұшырайды, бұл қоңыраудың пайда болуын азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Creality |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс кеңістігінің биіктігі | 250 мм |
| Құрылғының биіктігі | 482 мм |
| Жұмыс кеңістігінің тереңдігі | 220 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 355 мм |
| Саптаманың диаметрі | 0.4 мм |
| Филаменттің диаметрі | 1.75 мм |
| Экструдерлер саны | 1 |
| Жинақтау | 3D-принтер, нұсқаулық. |
| Құрылым | жабық камера |
| Экструдердің макс. температурасы | 300 °С |
| Қабаттың максималды қалыңдығы, мкм | 100 |
| Баспаға арналған материал | ABS, DuraForm TPU, HIPS, Nylon, PETG, PLA, PVA, Wood |
| Қолданылу саласы | үйге арналған/DIY|медицинаға арналған|бастапқы деңгей|білім беру|өндірістік|кәсіптік |
| Ерекшеліктері | белсенді салқындату, Көрсету, жылытылатын үстел, жылдамдықты реттеу, температураны реттеу, саптаманы ауыстыру |
| Қосылу | USB|Wi-Fi |
| Ұсынылатын БҚ | Simplify 3D, Ultimaker Cura |
| Басып шығару жылдамдығы (экструдер жылдамдығы) | 600 |
| ОЖ-мен үйлесімділік | Android, MAC, Windows, iOS |
| Баспа технологиясы | FDM |
| Басып шығару дәлдігі X, Y | 0.1 |
| Позициялау дәлдігі Z | 0.1 |
| 3D-модельдің файл пішімі | GCODE, OBJ, STL |
| Жұмыс кеңістігінің ені | 220 мм |
| Құрылғының ені | 355 мм |
- Бағасы: 434 690 ₸









