
Vitek VT-2341 ауа ылғалдағышы жасыл
- Қолжетімді емес
- Коды:100065118
10 324 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желіден жұмыс істейтін VITEK VT-2341 ультрадыбыстық дымқылдатқышы кондиционердің немесе жылыту құрылғыларының әсерінен ауаны шамадан тыс кептіруден сақтай отырып, үйде ең қолайлы микроклиматты жасауға көмектеседі.
Сыйымдылығы 2.5 л резервуардағы судың булану қарқындылығын құрылғының корпусына орнатылған арнайы реттегіш арқылы қолмен реттеуге болады. Пайдалануда айрықша ыңғайлы болу үшін аспап қосу индикаторымен жабдықталған. Құрылғы ауданы 20 м2 дейінгі бөлмедегі ауаның ылғалдылығының тиісті деңгейін қамтамасыз ете алатынын есте ұстаған жөн. Құрылғының тұтынылатын қуаты — 23 Вт.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vitek |
| Қуат тұтыну | 23 Вт |
| Ылғалдатқыштың түрі | Ультрадыбыстық |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 0.63 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 38 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 328х187х188 мм |
| Ылғалдандырғыш | Жоқ |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Суға арналған резервуардың сыйымдылығы | 2.5 л |
| Индикация | қосу, судың төмен деңгейі |
| Қуат көзі | желі |
| Максималды ауа алмасу | 300 м3/сағ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны ылғалдандыру |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 20 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Жоқ |
| Суды алдын ала қыздыру | Жоқ |
| Жұмыстың ұзақтығы | 8 сағ |
| Су шығыны | 300 мл/сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Түрі | Ауаны ылғалдандырғыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Функциялар | жоқ |
| Түсі | жасыл |
- Бағасы: 10 324 ₸



