
Сорғыш Ilvito ITI Mirabella IM 660 күміс
- Қолжетімді емес
- Коды:153556818
45 462 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Современная и функциональная встраиваемая вытяжка Ilvito ITI Mirabella IM 660 — отличное решение для кухни, где важно быстро и эффективно удалять запахи, пар и жир от приготовления пищи. Благодаря телескопическому дизайну она удобно устанавливается в навесной шкаф над варочной панелью, экономя пространство и сохраняя стильный интерьер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ILVITO |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 650 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 45 462 ₸





