
Сорғыш Ilvito ICI Nespola IM 560 күміс
- Қолжетімді емес
- Коды:153556814
44 556 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ширина 52см. Производительность 650 куб. м/час. Количество скоростей 3. Механическое управление. Диаметр воздуховодов 120 мм. Освещение светодиодная лампа 2 Вт. Максимальный уровень шума 58 дБ. Цвет серебристый.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ILVITO |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 82 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 58 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Өнімділік | 650 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 52 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 44 556 ₸




