
Проекциялық экран XG DLS-M265x149W
- Бар
- Коды:141371226
41 145 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Проекциялық экран XG DLS-M265x149W (104"x58") — фильмдер мен презентацияларға арналған үлкен форматты проекция
Өндіруші: XG
Түрі: Қабырғалық/төбелік
Пішімі: 16:9.
Жұмыс беті: 265 × 149 см
Диагональ: 119"
Қаптамасы: Matte White (жарықтық коэффициенті 1.0)
Салмағы: 11,5 кг
XG DLS-M265x149W экраны — үй кинотеатры, кеңсе және білім беру кеңістігі үшін тамаша шешім. 16:9 пішіміндегі үлкен экран фильмдер, бейне мазмұны, трансляциялар және презентациялар үшін өте қолайлы.
16:9 пішімі — Толық HD/4K мазмұны үшін өте қолайлы
Matte White жабыны — біркелкі жарықтық және бүкіл бет бойынша шынайы түстер
Биіктікті реттеу — кенепті кез келген деңгейде бекітуге болады
Жасырын конструкция — экран интерьердің ұқыптылығын сақтай отырып, корпусқа оңай тартылады
Әмбебап монтаждау — қабырғаға да, төбеге де орнатуға болады
| Экранның өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 11.5 кг |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кенептің биіктігі | 149 см |
| Қиғаш | 119 дюйм |
| Жетек | Қолмен |
| Түрі | қабырғалық |
| Экран түрі | орам |
| Жайманың ені | 265 см |
- Бағасы: 41 145 ₸

