
Сорғыш Ilvito ICI Mora BB 5150 ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:153556811
104 415 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ilvito ICI Mora BB 5150 — мощная и стильная встраиваемая вытяжка, предназначенная для установки в навесной шкаф над варочной панелью. Она эффективно очищает воздух от запахов, паров и жира во время готовки, обеспечивая чистый и свежий воздух на вашей кухне.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ILVITO |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 100 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Корпус материалы | металл/шыны |
| Ерекшеліктері | периметрлік сору |
| Өнімділік | 1400 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 52 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 104 415 ₸





