
Шаңсорғыш Avalon AVL-VCC2245R қызыл
- Бар
- Коды:110012980
55 434 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Avalon AVL-VCC2245R шаңсорғышы ұзақ уақыт жұмыс істегенде жоғары сору күшін сақтайтын циклон сүзгісімен жабдықталған. Ол қоқысты практикалық пластик ыдысқа жинап, бір рет қолданылатын сөмкелерсіз жасауға мүмкіндік береді.
Көлемі 3 л шаң жинауға арналған контейнер бүкіл үйді ұзақ және жиі тазалауға жарамды және шаң мен кірді жеткілікті мөлшерде сақтайды, сондықтан оны жиі тазалаудың қажеті жоқ. Циклонды шаңсорғыштардың шаң жинағыштарының маңызды артықшылығы - оларды шексіз рет жууға болады.
Көлемі 3 л шаң жинауға арналған контейнер бүкіл үйді ұзақ және жиі тазалауға жарамды және шаң мен кірді жеткілікті мөлшерде сақтайды, сондықтан оны жиі тазалаудың қажеті жоқ. Циклонды шаңсорғыштардың шаң жинағыштарының маңызды артықшылығы - оларды шексіз рет жууға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AVALON |
| Сору қуаты | 450 Вт |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 33.3 қараңыз |
| Тереңдігі | 43.7 қараңыз |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Иә |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 3 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 27.5x43.7x33.3 см |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Жоқ |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | желілік бауды автоматты орау, корпустағы аяқ қосқышын қосу/өшіру |
| Ені | 27.5 қараңыз |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Қызыл |
- Бағасы: 55 434 ₸









