
Проекциялық экран XG DLS-T153X
- Бар
- Коды:141302146
27 942 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DLS-T153x штативіндегі XG экраны мобильді презентациялар, фильмдерді көру немесе оқу мақсаттары үшін тамаша шешім болып табылады.
Бұл экран берік құрамдастарды, ықшам және пайдаланушыға ыңғайлы дизайнды, сондай-ақ орнату мен реттеудің қарапайымдылығын біріктіреді.
Бұл экран берік құрамдастарды, ықшам және пайдаланушыға ыңғайлы дизайнды, сондай-ақ орнату мен реттеудің қарапайымдылығын біріктіреді.
| Экранның өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 7 кг |
| тараптардың арақатынасы | 1:1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кенептің биіктігі | 149 см |
| Қиғаш | 85 дюйм |
| Қосымша ақпарат | Штативті бекіту түрі, Экран өлшемі - 60" x 60", Биіктікті реттеу — экранды ыңғайлы көру үшін қажетті биіктікке оңай реттеуге болады, Тасымалдау кезінде қорғаныс — арнайы ысырма алюминий тіректерді мықтап бекітеді |
| Жетек | Қолмен |
| Түрі | Тасымалданатын |
| Экран түрі | орам |
| Жайманың ені | 149 см |
- Бағасы: 27 942 ₸

