
Сорғыш HAUSLER HLS-BI90BL850 қара
- Бар
- Коды:138119440
66 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✅ HAUSLER HLS-BI90BL850 сорғыш — асүйге арналған қуатты және стильді шешім
✅ Неміс технологиясы — жоғары өнімділік және ықшам дизайн
✅ Өнімділігі 850 м3/сағ — иістер мен буларды тиімді жояды
✅ 3 жұмыс жылдамдығы — оңтайлы режимді таңдау
✅ Ендірілген ені 90 см — кең плита үшін өте қолайлы
✅ Механикалық басқару — қарапайым және сенімді
✅ жиынтықта 2 көмір сүзгісі — артық шығынсыз таза ауа
✅ LED-жарықтандыру — жұмыс аймағын ашық жарықтандыру
✅ Түсі: қара
✅ Өлшемдері (W×D×H): 900×290×250 мм
✅ Тұтынылатын қуат: 283 Вт
⚠️ Гофр жинаққа кірмейді
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 280 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.64 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Корпус материалы | Металл |
| Таңбаланбаған беті | Иә |
| Өнімділік | 850 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 250х900х290 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | майлы + көмірлі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 90 см |
| Ендірме ені | 90 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 66 990 ₸










