
HP EliteOne 840 G9 A0YY5EA күміс моноблок
- Бар
- Коды:151616246
835 463 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP Auto Frame 1 автоматты қию
Аудио және бейне жүйесінің жоғары сапалы мүмкіндіктерінің арқасында жиналыстарыңыз шынайырақ болады. 2
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 All-in-One Desktop PC NaturalSilver NT IRcam nonODD Win11 Left Facing
Қуатты Intel® 3 процессоры
Ең соңғы Intel® 3 процессорының, сыйымдылығы жоғары дискілердің және жылдам DDR5 жадының арқасында көп тапсырманы оңай орындаңыз.
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 All-in-One Desktop PC NaturalSilver NT IRcam nonODD Win11 Right Facin
HP Wolf Security көмегімен сенімді қорғаныс
HP Wolf Security компаниясының бизнеске арналған шешімдері аппараттық құралдың 4-деңгейінде үздіксіз және сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
Алыста болсаң да жақын бол
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 - Lifestyle
Windows 11
Қосылу және бірлесіп жұмыс істеу үшін Windows 11 операциялық жүйесі және HP технологиялары арқылы енді өнімділік пен қауіпсіздік арасында таңдаудың қажеті болмайды.
Қуатты Intel® процессоры
Intel® Core™ процессорларының соңғы буынының арқасында ресурсты көп қажет ететін бизнес-қосымшалардың жұмысын жеделдету. 5
Қауіпсіздік — сіздің басты басымдығыңыз
HP Wolf Pro Security Edition шағын және орта бизнес кәсіпорындары үшін алдын ала конфигурацияланған кәсіпорын деңгейіндегі ДК қорғанысын қамтамасыз етеді. 6
HP Sure Sense
Зиянды бағдарлама жылдам дамып келеді, сондықтан дәстүрлі антивирус әрқашан жаңа шабуылдарды тани бермейді. Күрделі зиянды бағдарламалардан ерекше қорғанысты қамтамасыз ететін терең оқытуға негізделген жасанды интеллект технологиясын пайдаланатын HP компаниясының Sure Sense шешімі арқылы компьютеріңізді бұрын белгісіз шабуылдардан қорғаңыз.
Аудио және бейне жүйесінің жоғары сапалы мүмкіндіктерінің арқасында жиналыстарыңыз шынайырақ болады. 2
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 All-in-One Desktop PC NaturalSilver NT IRcam nonODD Win11 Left Facing
Қуатты Intel® 3 процессоры
Ең соңғы Intel® 3 процессорының, сыйымдылығы жоғары дискілердің және жылдам DDR5 жадының арқасында көп тапсырманы оңай орындаңыз.
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 All-in-One Desktop PC NaturalSilver NT IRcam nonODD Win11 Right Facin
HP Wolf Security көмегімен сенімді қорғаныс
HP Wolf Security компаниясының бизнеске арналған шешімдері аппараттық құралдың 4-деңгейінде үздіксіз және сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
Алыста болсаң да жақын бол
HP EliteOne 840 23.8 inch G9 - Lifestyle
Windows 11
Қосылу және бірлесіп жұмыс істеу үшін Windows 11 операциялық жүйесі және HP технологиялары арқылы енді өнімділік пен қауіпсіздік арасында таңдаудың қажеті болмайды.
Қуатты Intel® процессоры
Intel® Core™ процессорларының соңғы буынының арқасында ресурсты көп қажет ететін бизнес-қосымшалардың жұмысын жеделдету. 5
Қауіпсіздік — сіздің басты басымдығыңыз
HP Wolf Pro Security Edition шағын және орта бизнес кәсіпорындары үшін алдын ала конфигурацияланған кәсіпорын деңгейіндегі ДК қорғанысын қамтамасыз етеді. 6
HP Sure Sense
Зиянды бағдарлама жылдам дамып келеді, сондықтан дәстүрлі антивирус әрқашан жаңа шабуылдарды тани бермейді. Күрделі зиянды бағдарламалардан ерекше қорғанысты қамтамасыз ететін терең оқытуға негізделген жасанды интеллект технологиясын пайдаланатын HP компаниясының Sure Sense шешімі арқылы компьютеріңізді бұрын белгісіз шабуылдардан қорғаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.26 кг |
| Қалыңдығы | 238 мм |
| Ені | 539.6 мм |
| Мультимедиа | |
| Кірістірілген микрофон | Иә |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 23.8 дюйм |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Қосылу және байланыс | |
| Интерфейстер | HDMI |
| Корпус | |
| Қуат көзінің қуаты | 240 Вт |
| Жедел жад | |
| Жедел жад түрі | DDR5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Процессордың базалық жиілігі | 1900 мГц |
| Bluetooth нұсқасы | 5.3 |
| Бейне карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Кіріктірілген веб-камера | Иә |
| Кіріктірілген динамиктер | Иә |
| Биіктігі | 558.1 мм |
| Спикерлер саны | 2 |
| Процессор ядроларының саны | 14 ядро |
| Жинақтау | моноблок, тіреуіш және сымсыз енгізу құрылғыларының жиынтығы. |
| Процессордың максималды жиілігі | 5000 мГц |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 512 ГБ |
| Операциялық жүйе | Windows |
| Bluetooth қолдауы | Иә |
| Wi-Fi желісін қолдау | Иә |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Core i5-14500 |
| ЖЖҚ көлемі | 16 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1080 |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ax |
| Түрі | Моноблок |
| Графикалық картаның түрі | кіріктірілген |
| Экран матрицасының түрі | IPS |
| Жинақтауыш түрі | SSD |
| Экранды жабу түрі | Жарқырауға қарсы |
| Түсі | Күміс |
| ЖЖҚ жиілігі | 4800 мГц |
| Экран жарықтығы | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 835 463 ₸





