
Europrint EPT371UB принтері қара
- Қолжетімді емес
- Коды:151432546
26 509 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Europrint чектері мен этикеткаларының принтері EPT371UB
Жапсырмаларды басып шығаруға арналған термопринтер тауарларды, өнімдерді және құжаттарды ақ-қара кескіндер мен мәтіндерді тікелей ыстыққа сезімтал қағазға қыздырылған термобаспа арқылы басып шығару арқылы жылдам және үнемді таңбалауға арналған. Оның негізгі қолданылуы бөлшек саудада, қоймаларда, логистикада, базарларда, өндірістерде және зертханаларда баға белгілерін, тауарлық белгілерді, штрих—кодтарды, билеттер мен білезіктерді жасау үшін қолданылады, мұнда ұзақ қызмет ету мерзімі немесе сыртқы әсерлерге төзімділік қажет емес. Модель ықшам дизайнмен, жоғары өнімділікпен, үлкен орамдарды қолдаумен және техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығымен ерекшеленеді.
Негізгі сипаттамалары
Үлгі: EPT371UB
Түсі: Қара
Басып шығару түрі: Тікелей термиялық басып шығару
Басып шығару рұқсаты: 203 н/д
Максималды басып шығару ені: 80 мм
Басып шығару жылдамдығы: этикеткалар - 127мм/с, кассалық таспа - 180мм/с.
Материалдарды өңдеу
Тасымалдаушылардың түрлері: рулонды этикеткалар, кассалық таспа
Материалдың ені: 20-дан 80 мм-ге дейін
Орамның максималды сыртқы диаметрі: 83 мм
Төлкенің диаметрі: 25 - 40 мм
Интерфейстер және қосылымдар
Стандартты интерфейстер:
USB 2.0 Device
RJ11
Бағдарламалық қамтамасыз ету және тілдер
Штрих кодтар:
Одномерные: CODE128 / EAN128 / ITF / CODE39 / CODE39C / CODE39S / CODE93 / EAN13 / EAN13+2 / EAN13+5 / EAN8 / EAN8+2 / EAN8+5 / CODABAR / POSTNET / UPC-A / UPCA+2 /UPCA+5/ UPCE / UPCE+2 / UPCE+5 / MSI / MSIC / ПЛЕССИ /ITF14 / EAN14
Екі өлшемділер: PDF-417, Maxicode, DataMatrix, QR-код
Жүргізушілер: Windows, Mac OS
Бағдарламалық жасақтамамен үйлесімділік: BarTender
Физикалық сипаттамалары
Өлшемдері (L×W×H): 183 × 140 × 132,5 мм
Салмағы: 0,9 кг
Корпустың түсі: Қара
Электрмен жабдықтау
Кіріс: Айнымалы ток 220 В
Шығу: Тұрақты ток 24В, 2,5А
Пайдалану шарттары
Пайдалану температурасы: +5 °C-тан +40 °C-қа дейін
Сақтау температурасы: -40 °C-тан +60 °C-қа дейін
Ылғалдылығы: 10%-дан 80% -ға дейін (конденсациясыз)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EUROPRINT |
| басып шығарудың максималды ені | 80 мм |
| Басып шығару рұқсаты | 203 dpi |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты кесу | Жоқ |
| Мөрдің түрі | термобасып шығару |
| Интерфейс | USB |
| Қуат көзі | желі |
| Кириллица пернетақтасы | Жоқ |
| Сыныбы | коммерциялық |
| Портативті | Жоқ |
| Өлшемдері | 183 × 140 × 132,5 мм |
| Бөлгішпен | Жоқ |
| Басып шығару жылдамдығы | этикеткалар - 127мм/с, кассалық таспа - 180мм/с |
| Түрі | жапсырма принтері |
| Түрлі-түсті баспа | Жоқ |
- Бағасы: 26 509 ₸






