
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 ACFRE00181A қара
- Бар
- Коды:143898461
84 764 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - мультисовместимая система жидкостного охлаждения охлаждения процессора, отличающаяся высокой эффективностью и тишиной своей работы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arctic |
| Шудың максималды деңгейі | 39.7 дБ |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 138 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2500 ж |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 458 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 140х140 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 250 Вт |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 38 мм |
- Бағасы: 84 764 ₸





