
Тарату қорабы шаршы DKC 200х80х40 мм, пластик
- Бар
- Коды:134997903
6 307 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіштерді орнатуға арналған бағыттағыштары бар қақпағы бар қорап TA-GN DKC 01781 80x40
Қақпағы бар қорап электр сымдарын абайлап орналастыруға арналған. Оны қолдану қажет болған жағдайда оларға қол жеткізу мүмкіндігін сақтай отырып, электр сымдарын жасыруға мүмкіндік береді. Қорапта 2–ге дейін бөлгіштерді орнатуға арналған бағыттағыштар бар - бұл әртүрлі мақсаттағы кабельдерді бір қорапқа салуға мүмкіндік береді. Бекіткіш қақпақ қорапқа мықтап бекітіледі және қажет болған жағдайда оңай шешіледі. Бұйым монтаждау кезінде бетінің зақымдануын болдырмау үшін пленкамен қорғалған.
Пайдалы қимасы – 2645 мм2.
Қораптың ұзындығы – 2 м.
Ені - 80 мм.
Тереңдігі - 40 мм.
Қақпағы бар қорап электр сымдарын абайлап орналастыруға арналған. Оны қолдану қажет болған жағдайда оларға қол жеткізу мүмкіндігін сақтай отырып, электр сымдарын жасыруға мүмкіндік береді. Қорапта 2–ге дейін бөлгіштерді орнатуға арналған бағыттағыштар бар - бұл әртүрлі мақсаттағы кабельдерді бір қорапқа салуға мүмкіндік береді. Бекіткіш қақпақ қорапқа мықтап бекітіледі және қажет болған жағдайда оңай шешіледі. Бұйым монтаждау кезінде бетінің зақымдануын болдырмау үшін пленкамен қорғалған.
Пайдалы қимасы – 2645 мм2.
Қораптың ұзындығы – 2 м.
Ені - 80 мм.
Тереңдігі - 40 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пішін | Шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң-ылғалдан қорғау сыныбы | IP20 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | сыртқы |
- Бағасы: 6 307 ₸



