
Simagic CARPET тінтуір тақтасы 1800x960x3,5 мм көп түсті
- Бар
- Коды:150664701
26 318 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабинаға арналған Simagic кілемшесі термопластикалық резеңкеден жасалған, өлшемдері бар:
ұзындығы - 186 см;
ені - 96 см;
қалыңдығы - 3,5 мм;
салмағы - 3,8 кг.
ұзындығы - 186 см;
ені - 96 см;
қалыңдығы - 3,5 мм;
салмағы - 3,8 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Simagic |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 1800 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | резеңке |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3.5 мм |
| Түсі | мультиколор |
| Ені, мм | 960 мм |
- Бағасы: 26 318 ₸



