
Компьютерлік үстел 1STPLAYER FAST-1470-RGB-BK, 145х70х122 см, қара
- Бар
- Коды:151553382
160 492 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стол 1STPLAYER FAST-1470-RGB-BK оснащён широкой рабочей поверхностью с покрытием, устойчивым к истиранию. RGB-подсветка создаёт атмосферу и подходит для игровых сетапов. Прочная металлическая рама обеспечивает устойчивость, а конструкция стола позволяет удобно разместить оборудование и аксессуары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 122 см |
| Тереңдігі | 70 см |
| Негіз материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | МДФ |
| Қолдану | үй үшін |
| Ескертпе | тауар бөлшектелген түрде жеткізілуі мүмкін (құрастыруға қатысты сатушыдан сұраңыз) |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Ел | Қытай |
| Түрі | Компьютерлік |
| Үні | бір түсті |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 145 см |
- Бағасы: 160 492 ₸



