
Қабырғалық кабель-арна үшін DKC сыртқы бұрышы 60х100х60 мм
- Бар
- Коды:138503796
6 923 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыртқы бұрышы өзгертілетін NEAV DKC 01713 100x60 (70-120°)
Сыртқы бұрышы өзгертілетін 70-120° NEAV трассаның бұрылысын ұйымдастыру кезінде кабельдік қораптардың түйіскен жерлерін эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Өлшемі 100х60 мм
Сыртқы бұрышы өзгертілетін 70-120° NEAV трассаның бұрылысын ұйымдастыру кезінде кабельдік қораптардың түйіскен жерлерін эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Өлшемі 100х60 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | қабырғалық кабель-арна үшін сыртқы бұрыш |
- Бағасы: 6 923 ₸

