
Zalman P10 корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:134445288
30 575 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заманауи және таза эстетика
P10 тегіс және заманауи дизайнға ие.
Салқындатудың шексіз әлеуеті
Үстіңгі және бүйірлік панельдер желдетуді жақсартады және жүйеге қосымша ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Жіксіз шыңдалған шынылары бар панорамалық көрініс
Алдыңғы және бүйір жағындағы жақтаусыз шыңдалған екі әйнек ДК-нің бірегей құрылымын көрсетеді.
Құрал-саймандарсыз шыңдалған шынылар
ДК құрамдастарына оңай қол жеткізу үшін алдыңғы және бүйірлік панельдерді оңай және толығымен алып тастауға болады.
Шыңдалған шынының төменгі жағындағы ойық бекіткіштері бар панельдерді оңай басқару.
Магнитті шаңтұтқыш сүзгі жоғарыдан/төменнен
Құрамдас бөліктеріңізді қорғайды және шаңды сүзу арқылы кедергісіз ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Кабельдердің интуитивті орналасуы
Кабельдер мен кеңістіктің ыңғайлы орналасуы ретсіз кабельдерді ұйымдастыруды және ұқыпты көрініс беруді жеңілдетеді.
Биіктікті реттеумен бірге жинақтағы GPU-ны қолдауға арналған кронштейн
Графикалық процессорды дәл орнату үшін жоғары және төмен сырғытыңыз.
P10 тегіс және заманауи дизайнға ие.
Салқындатудың шексіз әлеуеті
Үстіңгі және бүйірлік панельдер желдетуді жақсартады және жүйеге қосымша ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Жіксіз шыңдалған шынылары бар панорамалық көрініс
Алдыңғы және бүйір жағындағы жақтаусыз шыңдалған екі әйнек ДК-нің бірегей құрылымын көрсетеді.
Құрал-саймандарсыз шыңдалған шынылар
ДК құрамдастарына оңай қол жеткізу үшін алдыңғы және бүйірлік панельдерді оңай және толығымен алып тастауға болады.
Шыңдалған шынының төменгі жағындағы ойық бекіткіштері бар панельдерді оңай басқару.
Магнитті шаңтұтқыш сүзгі жоғарыдан/төменнен
Құрамдас бөліктеріңізді қорғайды және шаңды сүзу арқылы кедергісіз ауа ағынын қамтамасыз етеді.
Кабельдердің интуитивті орналасуы
Кабельдер мен кеңістіктің ыңғайлы орналасуы ретсіз кабельдерді ұйымдастыруды және ұқыпты көрініс беруді жеңілдетеді.
Биіктікті реттеумен бірге жинақтағы GPU-ны қолдауға арналған кронштейн
Графикалық процессорды дәл орнату үшін жоғары және төмен сырғытыңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | артқы панельде 1 x 120 мм (ZM_AF120 ARGB) |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 3.5" бөлімінде бір 3.5" HDD немесе 2.5" SSD орнатуға болады, Орнатылған PWM ARGB желдеткіші оңтайлы ауа ағыны мен жарқын RGB жарықтандыруды қамтамасыз етеді |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 173 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 384 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | төменгі панельде 3 x 120 мм, үстіңгі панельде 3 x 120 мм, 2 x 140 мм, артқы панельде 1 x 120 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 21.6 х 42.2 х 41.8 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | құлаққаптар, микрофон, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 5 |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 30 575 ₸





