
40х140х40 мм каналды ернеулік кабеліне арналған DKC жалғау/жапсар жапқыш
- Бар
- Коды:138721911
1 742 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SGAN 40 DKC 00823 профилінің түйіскен жеріне төсем
SGAN профилінің түйіспелі төсемі екі секция тікелей жалғанған кезде қорап негіздерінің сегменттері арасындағы түйіспелерді эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Қорапқа монтаждау үшін дайын желім негізі бар, қораптың негізіне түйіскен жері бойынша желімделген. Алдымен желім негізінен қорғаныш пленканы алып тастау керек.
Қораптың типтік өлшемі TA-EN: 40х40; TA-GN: 60х40, 80х40, 100х40, 120х40
Қақпақтың ені - 40 мм.
Қабырғалық кабель-арнаның тереңдігі - 40 мм.
SGAN профилінің түйіспелі төсемі екі секция тікелей жалғанған кезде қорап негіздерінің сегменттері арасындағы түйіспелерді эстетикалық безендіруге арналған. ABS пластиктен жасалған материал. Қорапқа монтаждау үшін дайын желім негізі бар, қораптың негізіне түйіскен жері бойынша желімделген. Алдымен желім негізінен қорғаныш пленканы алып тастау керек.
Қораптың типтік өлшемі TA-EN: 40х40; TA-GN: 60х40, 80х40, 100х40, 120х40
Қақпақтың ені - 40 мм.
Қабырғалық кабель-арнаның тереңдігі - 40 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондырма |
- Бағасы: 1 742 ₸

