
Үздіксіз қуат көзі APC by Schneider Electric SRT1000RMXLI
- Бар
- Коды:102668314
659 883 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS SRT1000RMXLI
ИБП APC Smart-UPS предназначен для ИТ-специалистов и сетевых администраторов, чтобы обеспечить бесперебойную работу и непрерывность бизнеса. APC Smart-UPS SRT1000RMXLI обеспечивает чистое синусоидальное питание и увеличенное время автономной работы для поддержки критически важной электроники во время перебоев в подаче электроэнергии.
В комплект поставки входит:
Компакт-диск с программным обеспечением
Съемный шнур питания для конкретной страны
Компакт-диск с документацией
Руководство по установке
Крепеж для установки в стойку
Кронштейны для монтажа в аппаратурные стойки
Направляющие для монтажа в аппаратурные стойки
USB кабель
Гарантийная карта
ИБП APC Smart-UPS предназначен для ИТ-специалистов и сетевых администраторов, чтобы обеспечить бесперебойную работу и непрерывность бизнеса. APC Smart-UPS SRT1000RMXLI обеспечивает чистое синусоидальное питание и увеличенное время автономной работы для поддержки критически важной электроники во время перебоев в подаче электроэнергии.
В комплект поставки входит:
Компакт-диск с программным обеспечением
Съемный шнур питания для конкретной страны
Компакт-диск с документацией
Руководство по установке
Крепеж для установки в стойку
Кронштейны для монтажа в аппаратурные стойки
Направляющие для монтажа в аппаратурные стойки
USB кабель
Гарантийная карта
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC by Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 8.4 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Иә |
| Зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 21.1 мин |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 1000 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1000 ВА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 432х85х505 мм |
| Батареяны ауыстыру | Иә |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 6 |
| Макс. кіріс кернеуі | 275 Жылы |
| Импульстің жұтылатын макс. энергиясы | 432 Дж |
| Мин. кіріс кернеуі | 176 Жылы |
| Түрі | қосарланған түрлендірумен |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиды толқын |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC-320 C14 |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
- Бағасы: 659 883 ₸



