
Bang & Olufsen Beosound A9 5th Gen акустикалық жүйесі
- Қолжетімді емес
- Коды:150528941
2 283 520 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BEOSOUND A9 (gen 5)
Әрбір нотада жетілдіру
Минималистік дизайнмен безендірілген инженерлік шедевр үйіңізді мөлдір дыбыспен толтыра алады, ол сиқыр сияқты барлық бағытта таралады.
BEOSOUND A9
Таза дизайнның артында ақылды түрде жасырылған жеті жоғары сапалы динамик керемет қуат пен егжей-тегжейлі дыбысты қамтамасыз етеді. Бұл акустикалық шедевр — өз ісінің шеберлерінің ғасырлық тәжірибесінің жемісі.
МИНИМАЛИЗМ МАКСИМУМДА
Сіздің үйіңіздегі дыбыстың мүсіні
Алыстан қарағанда бұл минималистік өнер туындысы, жақыннан жарқыраған гауһар тас. Баған сіз оны аяққа орнатсаңыз да, қабырғаға іліп қойсаңыз да, кез келген интерьерге мінсіз әшекей болады. Музыка өшірулі болса да, оның сұлулығын жан-жақтан тамашалаңыз.
Дизайн белгішесі
Толығымен теңшеуге болады
Бөлмені толтыратын дыбыс
Теңдесі жоқ сапаға арналған премиум материалдар
Қатты емен аяқтары тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал арнайы қақпақтар дыбысты күшейтеді. Дәлме-дәл өңделген алюминий және жоғары сапалы полимерлер инженерлік және конструкторлық шешімдердің шексіз циклін құрайды.
Әрбір нотада жетілдіру
Минималистік дизайнмен безендірілген инженерлік шедевр үйіңізді мөлдір дыбыспен толтыра алады, ол сиқыр сияқты барлық бағытта таралады.
BEOSOUND A9
Таза дизайнның артында ақылды түрде жасырылған жеті жоғары сапалы динамик керемет қуат пен егжей-тегжейлі дыбысты қамтамасыз етеді. Бұл акустикалық шедевр — өз ісінің шеберлерінің ғасырлық тәжірибесінің жемісі.
МИНИМАЛИЗМ МАКСИМУМДА
Сіздің үйіңіздегі дыбыстың мүсіні
Алыстан қарағанда бұл минималистік өнер туындысы, жақыннан жарқыраған гауһар тас. Баған сіз оны аяққа орнатсаңыз да, қабырғаға іліп қойсаңыз да, кез келген интерьерге мінсіз әшекей болады. Музыка өшірулі болса да, оның сұлулығын жан-жақтан тамашалаңыз.
Дизайн белгішесі
Толығымен теңшеуге болады
Бөлмені толтыратын дыбыс
Теңдесі жоқ сапаға арналған премиум материалдар
Қатты емен аяқтары тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал арнайы қақпақтар дыбысты күшейтеді. Дәлме-дәл өңделген алюминий және жоғары сапалы полимерлер инженерлік және конструкторлық шешімдердің шексіз циклін құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bang & Olufsen |
| Акустикалық безендіру | Фазоинвертор типі |
| Жолақтар саны | 2 |
| Максималды қуат | 1500 Вт |
| Қуат | 1500 Вт |
| Сезімталдық | 100 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз интерфейстер | Bluetooth|Wi-Fi |
| Жаңғыртылатын жиіліктер диапазоны | 33 Гц - 23 000 Гц |
| Интерфейстер | LAN 1 (RJ-45) Желілік аудио кіріс 1 (USB типті C) |
| Материал | Алюминий, Ағаш, Полимер, Мата |
| Мақсаты | Сабвуфер, Твиттер, Орталық арна |
| Өлшемдері | Тереңдігі (мм) 908 мм Биіктігі (мм) 415 мм Ені (мм) 701 мм |
| Жиынтықтың құрамы | Жылдам іске қосу нұсқаулығы USB адаптері |
| Түрі | Белсенді |
| Түсі | Алтын |
- Бағасы: 2 283 520 ₸










