
DREAME H40 Essential бежевый ауа ылғалдағышы
- Бар
- Коды:153248745
94 989 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Технология Dreame использует вдохновленный природой принцип водяного экрана, который фильтрует минералы, предотвращая белый налет, и обеспечивает равномерное увлажнение во всем помещении без следов сырости. Высокая производительность 800 мл/ч быстро насыщает воздух влагой даже в засушливый период, а в режиме турбо это занимает всего 8 минут. Интеллектуальные алгоритмы автоматически отслеживают температуру и влажность, регулируя работу для поддержания постоянного комфорта. Ваше здоровье под надежной защитой: УФ-С лампа разрушает ДНК микроорганизмов, а моющийся антибактериальный 3D-фильтр предотвращает появление плесени. Большой резервуар на 6 литров обеспечивает до 24 часов непрерывной работы, а удобная конструкция с верхней заливкой делает ежедневное обслуживание простым и комфортным.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Қуат тұтыну | 20 Вт |
| Ылғалдатқыштың түрі | Дәстүрлі |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 7.7 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 61 дБ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 340х630х330 мм |
| Ылғалдандырғыш | Иә |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Суға арналған резервуардың сыйымдылығы | 6 л |
| Индикация | қосу |
| Қуат көзі | желі |
| Ауаның тазалығын бақылау | Жоқ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны ылғалдандыру |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 60 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Иә |
| Суды алдын ала қыздыру | Жоқ |
| Су шығыны | 108 мл/сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Иә |
| Желдеткіш жылдамдығын/ылғалдандыру қарқындылығын реттеу | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Сүзгілер | алдын ала тазалау |
| Функциялар | көрсету, қашықтан басқару пульті |
| Түсі | Сарғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | Ауаны ылғалдандырғыш |
- Бағасы: 94 989 ₸








