
DREAME H40 бежевый ауа ылғалдағышы
- Бар
- Коды:153248708
115 642 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Технология Dreamе испаряет воду без образования тумана, используя природный принцип водяного экрана. Это предотвращает белый налет, обеспечивает равномерное увлажнение без сырости и экономит энергию. Производительность устройства — 750 мл/ч. Оно быстро повышает влажность, а в режиме «Турбо» делает это всего за 8 минут. Умные алгоритмы автоматически регулируют работу, поддерживая комфортный микроклимат. Материал комбинированного фильтра способствует удалению вирусов и бактерий из воздушного тракта. Задерживает такие загрязнения, как шерсть домашних животных, пыль и частицы. Объем бака 6 литров хватает на 24 часа работы. Удобная верхняя заливка упрощает использование, а тихий ночной режим (32 дБ) не нарушает сон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Қуат тұтыну | 20 Вт |
| Ылғалдатқыштың түрі | Дәстүрлі |
| Түрі | Ылғалдағыш |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 7.7 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 61 дБ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 340х630х330 мм |
| Ылғалдандырғыш | Иә |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Суға арналған резервуардың сыйымдылығы | 6 л |
| Индикация | қосу |
| Қуат көзі | желі |
| Ауаның тазалығын бақылау | Жоқ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны ылғалдандыру |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 60 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Иә |
| Суды алдын ала қыздыру | Жоқ |
| Су шығыны | 108 мл/сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Желдеткіш жылдамдығын/ылғалдандыру қарқындылығын реттеу | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Сүзгілер | алдын ала тазалау |
| Функциялар | көрсету, қашықтан басқару пульті |
| Түсі | Сарғыш |
- Бағасы: 115 642 ₸








