
Шаңсорғыш DREAME V12 Global сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:100970666
289 092 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Dreame V12 дәл динамикалық есептеулер негізінде жасалған және шаңсорғыштың керемет сору қуатына қол жеткізуге мүмкіндік беретін заманауи Space 5.0 жоғары жылдамдықты қозғалтқышымен жабдықталған.
Шаңсорғыштың жаңа моделі оңтайландырылған ауа өткізгіш пен жаңа буын қозғалтқышын алды, бұл құрылғының өнімділігін айтарлықтай арттыруға көмектесті.
Шаңсорғыштың аккумуляторы 3000 МАч үлкен сыйымдылыққа ие, ол ұзақ уақыт аономды жұмысты қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, қосымша салқындату жүйесі қозғалтқышты қызып кетуден қорғауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі, Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 3000 МАч |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 90 мин |
| Биіктігі | 122.6 см |
| Тереңдігі | 17.8 қараңыз |
| Қосымша ақпарат | еуропалық шанышқы түрі |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | дөңгелек саптама, 2-і 1 саптама, жұмсақ роликті щетка, шаңды кетіруге арналған щетка, кенелерді кетіруге арналған щетка |
| Қуат көзі | батарея |
| Сору қуаты | 185 Вт |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.5 л |
| Тұтынылатын қуат | 550 Вт |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 20x17,8x122,6 |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Сұр |
| Сүзгілеу сатыларының саны | 5 |
| Ені | 20 см |
- Бағасы: 289 092 ₸










