
Расселл Хоббс 26050-70 электр шәйнегі ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:114204326
38 459 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Russell Hobbs Honeycomb 26050-70 электр шәйнегінде үйдегі көмекші суды жылыту процесін аяқтағаннан кейін іске қосылатын автоматты өшіру технологиясы бар. Құрылғының айрықша ерекшелігі шүмектің мұқият ойластырылған пішінінде жатыр, соның арқасында ас үй бетінде сұйықтықтың бір тамшысы да қалмайды. Топсалы қақпақ негізгі 1,7 литрлік резервуарға қол жеткізуді айтарлықтай жеңілдетуге көмектеседі, мысалы, оны ластаушы заттардан тазарту үшін.
Рассел Хоббс Honeycomb 26050-70 құрылғысын тұғырдан алып тастағаннан кейін, оның жұмысы кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттыру үшін құрылғы автоматты түрде өшеді. Шүмекте жасырылған нейлон сүзгісі бөгде бөлшектердің сусын құйылған шыныаяққа түсу мүмкіндігін болдырмайды. Егер негізгі ыдысқа жеткілікті мөлшерде су құйылмаса, шәйнек жұмысқа кіріспейді, бұл оның кенеттен істен шығу қаупін толығымен жояды. Тұғырда көзделген желілік бауға арналған бөлік аспаптың жинақы сақталуының кепілі болады.
Рассел Хоббс Honeycomb 26050-70 құрылғысын тұғырдан алып тастағаннан кейін, оның жұмысы кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттыру үшін құрылғы автоматты түрде өшеді. Шүмекте жасырылған нейлон сүзгісі бөгде бөлшектердің сусын құйылған шыныаяққа түсу мүмкіндігін болдырмайды. Егер негізгі ыдысқа жеткілікті мөлшерде су құйылмаса, шәйнек жұмысқа кіріспейді, бұл оның кенеттен істен шығу қаупін толығымен жояды. Тұғырда көзделген желілік бауға арналған бөлік аспаптың жинақы сақталуының кепілі болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түрі | Электр шайнек |
| Қыздыру элементінің түрі | Жасырын қыздыру элементі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Шәйнек | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | Қайнаған кезде автоматты түрде өшіру, сусыз қосуды бұғаттау, Қызып кетуден қорғау, тұғырдан алу кезінде ажырату |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 2400 Вт |
| Көлем | 1.7 л |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 23х21х17,5 см |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Иә |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 38 459 ₸






