
Мультиварка Russell Hobbs 25630-56 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:116350255
155 490 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырынды қуырылған тауық етін немесе сиыр етінің нәзік тілімін пісіріп жатсаңыз да, ішкі температура көрсеткіші кез келген тағамның шырынды және нәзік болуын қамтамасыз етеді. Температураны өлшеу сенсоры қыздыру процесін нақты уақыт режимінде бақылайды және бүкіл процесс барысында өнімдердің температурасын градустық дәлдікпен бақылайды. Нұсқаулықта көрсетілгендей қажетті температураны орнатыңыз, сандық дисплей еттің ағымдағы температурасын көрсетеді. Ет алдын ала орнатылған температураға жеткенде, баяу пеш бұл температураны сақтайды, оның пісіруін оңтайлы деңгейде сақтайды, ал сандық дисплей еттің қанша уақыт пісірілгенін көрсетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Тостаған жабыны | Керамикалық |
| Құрылғы түрі | Баяу пеш |
| Пісіру бағдарламалары мен қызметтері | |
| Дисплей | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| 3D жылыту | Жоқ |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Биіктігі | 28 см |
| Тереңдігі | 30 см |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 3 |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 350 Вт |
| Көлем | 6 л |
| Кейінге қалдырылған старт | Жоқ |
| Жылуды сақтау | Иә |
| Бағдарламалар | пісіру, су-түрі, сорпа, сөндіру |
| Қолмен реттеу | температура |
| Қарау терезесі | Иә |
| Алмалы-салмалы үстіңгі қақпақ | Иә |
| Түрі | баяу пісіргіш |
| Басқарма | электрондық |
| Түсі | Қара |
| Ені | 44 см |
- Бағасы: 155 490 ₸




