
Xiaomi A 2026 L55MB-ARU теледидары 140 см қара
- Бар
- Коды:146846674
222 773 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi A 2026 L55MB-ARU — ойын-сауық әлеміне ену керемет сурет сапасымен және кең функционалдылығымен.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ 4K UHD ажыратымдылығы (3840x2160) — суреттің керемет детализациясы мен анықтығы.
- 🧱 Smart TV технологиясы — таңдаулы онлайн-сервистер мен қосымшаларға қол жеткізу.
- 🌱 Wi-Fi желісін қолдау — интернетке сымсыз қосылу.
- 🕹️ Дауыспен басқару — пайдаланудың қарапайымдылығы және ыңғайлылығы.
Бағалайтындар үшін тамаша таңдау кескіннің жоғары сапасы және кең мүмкіндіктер үйде қарау үшін. Таңғажайып егжей-тегжейлері мен шынайы түстері бар 4K UHD пішіміндегі сүйікті фильмдеріңізді, телешоуларыңызды және ойындарыңызды тамашалаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран форматы | 16:9 |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | Иә |
| Акустикалық жүйе | 20.0 |
| Салмақ (тұғырсыз) | 9.1 кг |
| Тұғырығы бар салмақ | 9.2 кг |
| Қабырғаға бекіту мүмкіндігі | Иә |
| Кірістер | AV, HDMI, USB |
| Шығулар | оптикалық |
| Қиғаш | 55 дюйм |
| Экран диагоналы | 140 см |
| Ішкі теледидар | Жоқ |
| Жинақтау | пайдаланушы нұсқаулығы |
| Дыбыс қуаты | 20 Вт |
| HD қолдау | 4K UHD |
| Тұғырсыз өлшемдер | 1226*76*711mm |
| Тұғыры бар өлшемдер | 1226*312*770mm |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Сабвуфер | Жоқ |
| Жарықдиодты (LED) жарықтандыру | Иә |
| Теледидар стандарттары | DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV технологиясы | Иә |
| Түрі | LCD-теледидар |
| Басқарма | дауыспен|стандартты пульт |
| Жаңарту жиілігі | 60 Гц |
- Бағасы: 222 773 ₸










