
CHANGHONG CHGL-09DL ақ + монтаждау жинағы
- Қолжетімді емес
- Коды:137697663
115 412 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Changhong CHGL-09DL кондиционері — ауданы 25 м2 дейінгі бөлмелерді салқындатуға және жылытуға арналған ықшам және энергияны үнемдейтін қабырғаға орнатылатын сплит жүйесі. Модель салқындату қуаты 9000 BTU (2630 Вт) және жылыту 2690 Вт арқасында жыл бойына қолайлы микроклиматты тиімді қамтамасыз етеді.
Кондиционер қауіпсіз және экологиялық таза R410A хладагентінде жұмыс істейді, энергия тиімділігі A+ класына ие, бұл электр энергиясын үнемді тұтынуды қамтамасыз етеді. Шудың 38 дБ-ге дейінгі төмен деңгейі оны жатын бөлмелерде, балалар бөлмелерінде және кеңселерде орнату үшін тамаша таңдау жасайды.
Кондиционерді басқару кең ауқымды функциялары бар қашықтан басқару пульті арқылы жүзеге асырылады:
• ЭКО режимі — энергия үнемдейтін жұмыс
• Ұйқы режимі — шуды автоматты түрде азайту және температураны бірқалыпты реттеу
• ТУРБО — жылдам салқындату немесе қыздыру
• Құрғату — ауадағы артық ылғалды жою
• Желдету — температураны өзгертпестен ауа айналымы
• Қосалқы жылыту — суық ауа райында қосымша жылыту
• Желдеткіш жылдамдығын реттеу (төмен, орташа, жоғары, авто)
• Тік жалюзилердің орналасуын реттеу — ауаны оңтайлы бөлу үшін
• Қосу/өшіру таймері
• Өзін—өзі тазалау функциясы - блок ішінде көгерудің алдын алу
• Шуды азайту режимі — әсіресе тыныш жұмыс үшін
Қашықтан басқару пульті температураны, таңдалған режимді, желдеткіш жылдамдығын, таймерді және басқа параметрлерді көрсететін дисплеймен жабдықталған.
Өлшемдері:
• Ішкі блок: 700×198×270 мм, салмағы 6,5 кг
• Сыртқы блок: 660×421×250 мм, салмағы 20 кг
Changhong CHGL-09DL ықшам өлшемді, заманауи функционалдылықты және төмен қуат тұтынуды біріктіреді, бұл оны шағын тұрғын үйлер мен жұмыс орындары үшін тамаша таңдау жасайды. Толық жабдық, соның ішінде орнату жинағы оңай және ыңғайлы орнатуды қамтамасыз етеді.
Кондиционер қауіпсіз және экологиялық таза R410A хладагентінде жұмыс істейді, энергия тиімділігі A+ класына ие, бұл электр энергиясын үнемді тұтынуды қамтамасыз етеді. Шудың 38 дБ-ге дейінгі төмен деңгейі оны жатын бөлмелерде, балалар бөлмелерінде және кеңселерде орнату үшін тамаша таңдау жасайды.
Кондиционерді басқару кең ауқымды функциялары бар қашықтан басқару пульті арқылы жүзеге асырылады:
• ЭКО режимі — энергия үнемдейтін жұмыс
• Ұйқы режимі — шуды автоматты түрде азайту және температураны бірқалыпты реттеу
• ТУРБО — жылдам салқындату немесе қыздыру
• Құрғату — ауадағы артық ылғалды жою
• Желдету — температураны өзгертпестен ауа айналымы
• Қосалқы жылыту — суық ауа райында қосымша жылыту
• Желдеткіш жылдамдығын реттеу (төмен, орташа, жоғары, авто)
• Тік жалюзилердің орналасуын реттеу — ауаны оңтайлы бөлу үшін
• Қосу/өшіру таймері
• Өзін—өзі тазалау функциясы - блок ішінде көгерудің алдын алу
• Шуды азайту режимі — әсіресе тыныш жұмыс үшін
Қашықтан басқару пульті температураны, таңдалған режимді, желдеткіш жылдамдығын, таймерді және басқа параметрлерді көрсететін дисплеймен жабдықталған.
Өлшемдері:
• Ішкі блок: 700×198×270 мм, салмағы 6,5 кг
• Сыртқы блок: 660×421×250 мм, салмағы 20 кг
Changhong CHGL-09DL ықшам өлшемді, заманауи функционалдылықты және төмен қуат тұтынуды біріктіреді, бұл оны шағын тұрғын үйлер мен жұмыс орындары үшін тамаша таңдау жасайды. Толық жабдық, соның ішінде орнату жинағы оңай және ыңғайлы орнатуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Changhong |
| Кондиционер түрі | сплит жүйесі |
| Кондиционердің жұмыс режимі | Салқындату |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| ағындық желдету режимі | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы блоктың салмағы | 20 келі |
| Ішкі блоктың салмағы | 6.5 кг |
| Сплит-жүйенің ішкі блогы немесе жылжымалы кондиционер (ШхВхГ) | 700х198х270 мм |
| Қосымша режимдер | автоматты режим, түнгі режим, ауаны құрғату, желдету режимі (салқындатусыз және жылытусыз), өздігінен тазалау |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | ауа ағынының бағытын реттеу мүмкіндігі |
| Инвертор (қуатты бірқалыпты реттеу) | Жоқ |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Жинақтау | су төгетін түтік|кондиционер|мыс қондырғысы (мыс құбыр)|сыртқы блок|қашықтан басқару пульті|электр кабелі |
| Ішкі блоктың шуының максималды деңгейі | 38 дБ |
| Монтаждау жинағы | Иә |
| Қыздыру режиміндегі қуат | 2690 Вт |
| Салқындату режиміндегі қуат | 2630 Вт |
| Сплит-жүйенің сыртқы блогы немесе терезе кондиционері (ШхВхГ) | 660х421х250 мм |
| Қызмет көрсетілетін алаң, шаршы метр | 25 шаршы метр |
| Негізгі режимдер | салқындату / жылыту |
| Салқындату қабілеті | 9000 БТУ/сағ |
| Жылыту кезінде тұтынылатын қуат | 743 Вт |
| Салқындату кезінде тұтынылатын қуат | 816 Вт |
| Желдеткіш жылдамдығын реттеу | Иә |
| Құрғату режимі | Иә |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосу/өшіру таймері | Иә |
| Түрі | Сплит-жүйе |
| Хладагент түрі | R 410A |
| Мобильді құрылғыдан басқару | Жоқ |
| Ауаны ұсақ тазалау сүзгілері | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Ішкі блоктардың саны | 1 |
- Бағасы: 115 412 ₸

