
Суға арналған салқындатқыш A.E.L. LK-AEL-85c қара
- Қолжетімді емес
- Коды:117093692
34 191 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суға арналған салқындатқыш A.E.L. LK-AEL-85c — стильді және функционалды шешім қамтамасыз ететін сіздің үйіңіз немесе кеңсеңіз үшін ыстық су сұраныс бойынша.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Қыздыру қуаты 550 Вт — шайға немесе кофеге ыстық суды жылдам алу.
- 🖤 Кербез қара түс — кез келген интерьерге үйлесімді үйлеседі.
- 🔄 Бөтелкенің жоғарғы қондырғысы — суды ауыстырудың ыңғайлылығы.
- ❌ Салқындату жоқ — ыстық суды ұнататындар үшін өте қолайлы.
- 🏠 Еденді орнату — кеңістікті үнемдеу және пайдалану ыңғайлылығы.
Бағалайтындар үшін қолайлы жайлылық және стиль күнделікті өмірде — үйде, кеңседе немесе саяжайда болсын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AEL |
| Түрі | кулер |
| Орнату опциясы | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 27 см |
| Балалардан қорғау | Жоқ |
| Қыздыру қуаты | 550 Вт |
| Жинақтаушы сыйымдылық | Жоқ |
| Су құбырына қосу | Жоқ |
| Салқындату түрі | салқындату жоқ |
| Орнату | едендік |
| Бөтелкені орнату | жоғарғы |
| Түсі | Қара |
| Ені | 29 см |
- Бағасы: 34 191 ₸





