
Шаңсорғыш Avalon AVL-VCC2245F көк
- Қолжетімді емес
- Коды:110012968
49 364 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Шаңсорғыш Avalon AVL-VCC2245F — тиімді көмекші үйіңізді жылдам және сапалы тазалау үшін. Қуатымен 2200 Вт және циклон сүзгісі арқылы ол тамаша соруды және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
✨ Ерекшеліктері: - ✅ Шаң жинағыштың көлемі 3.0 л — тазалауға аз уақыт. - 🔋 Желілік баудың ұзындығы 5.0 м — бөлмеде қозғалу еркіндігі. - 🧹 Турбощетка жиынтықта — шаш пен жүнді кетіруге өте ыңғайлы. - 🌬 Шаң жинағышты толтыру индикаторы — тазалау қажет болған кезде әрқашан хабардар боласыз. - 🛠 Телескопиялық сору құбыры — сіздің бойыңызға ыңғайлы баптау.
Avalon AVL-VCC2245F шаңсорғышы бағалайтындар үшін өте қолайлы жайлылық және тиімділік жинауда. Ол аз күш жұмсай отырып, тазалық пен тәртіпті қамтамасыз ете отырып, сіздің үйіңізде таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AVALON |
| Сору қуаты | 450 Вт |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Циклон сүзгісі |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 5 м |
| Шу деңгейі | 76 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 33.3 қараңыз |
| Тереңдігі | 43.7 қараңыз |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | еден/кілем щеткасы, 1-де 2 саңылау саптамасы, жиһазға арналған саптама, турбо щетка |
| Шаң жинағышты толтыру индикаторы | Иә |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 3 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 27.5x43.7x33.3 см |
| Қуатты реттегіш | корпуста |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Функциялар мен функциялар | желілік бауды автоматты орау, корпустағы аяқ қосқышын қосу/өшіру |
| Түсі | Көк |
| Ені | 27.5 қараңыз |
- Бағасы: 49 364 ₸







