
Сорғыш Ilvito ITI Mirabella BB 660 ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:153556817
45 497 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ilvito ITI Mirabella BB 660 — это практичная и надёжная встраиваемая телескопическая кухонная вытяжка, предназначенная для установки над варочной поверхностью в шкаф. Она эффективно очищает воздух от паров, запахов и жира, создавая комфортные условия при приготовлении пищи.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ILVITO |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Корпус материалы | металл/шыны |
| Өнімділік | 650 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 45 497 ₸






