
TROUVER Mobius 60 робот-шаңсорғыш қара
- Бар
- Коды:152258324
735 132 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🤖 MOVA MOBIUS 60 робот шаңсорғышының сипаттамасы
Негізгі артықшылықтары мен технологиялары:
⚡️ Қуат және тиімділік:
Жоғары сору қуаты — 30 000 Па.
Қуатты қозғалтқыштың арқасында кілемдегі терең ойықтардан шаңды кетіреді.
Ең сапалы және тиімді тазалау үшін жасалған.
🧼 Инновациялық ылғалды тазалау (MopSwap & ThermoHold):
Мультифункционалды станция швабраларды Цельсий бойынша 100 градус температурада жуады.
MopSwap жүйесі — еденді тазалауға арналған сүрткіштерді автоматты түрде ауыстыру.
ThermoHold сүрткіші майды және кептірілген дақтарды ыдырату арқылы тиімдірек тазалау үшін жылуды сақтайды.
Ыстық сумен тазалау арқылы сүрткіштегі дақтардың 99.9% кетіреді.
Жұмсақ сүрткіш ағаш және нәзік едендерді тазалауға өте ыңғайлы.
🧭 Навигация және кедергілерді еңсеру:
Төмен жиһаз астындағы "өлі нүктелерді" анықтауға арналған тартылатын DToF сенсоры бар FlexScope навигациялық жүйесі.
StepMaster 2.0 жүйесі биіктігі 8 см-ге дейінгі кедергілерді еңсеру үшін шассиді көтеретін роботты ұзартылатын аяқтармен жабдықталған.
MaxiReach бүйірлік щетканың бұрыштар мен тар кеңістіктерге енуіне мүмкіндік береді.
✨ Толық автоматтандыру және өзіне-өзі қызмет көрсету:
Мультифункционалды станция шаңсорғышты автоматты түрде толтырады, босатады, жуады және зарядтайды.
Кілемге кірген кезде щетка мен сүрткіштерді көтеру.
Швабраны ыстық ауамен кептіруге арналған PTC жүйесі.
Швабраны ультракүлгін сәулемен зарарсыздандыру.
Зең мен иіссіз сақтауға арналған шаң жинағышты автоматты түрде кептіру.
Тазалау ерітіндісіне арналған қос резервуарлар: бірі күнделікті тазалауға арналған, екіншісі арнайы өнімдерге арналған (мысалы, үй жануарларының иісін кетіруге арналған).
Негізгі артықшылықтары мен технологиялары:
⚡️ Қуат және тиімділік:
Жоғары сору қуаты — 30 000 Па.
Қуатты қозғалтқыштың арқасында кілемдегі терең ойықтардан шаңды кетіреді.
Ең сапалы және тиімді тазалау үшін жасалған.
🧼 Инновациялық ылғалды тазалау (MopSwap & ThermoHold):
Мультифункционалды станция швабраларды Цельсий бойынша 100 градус температурада жуады.
MopSwap жүйесі — еденді тазалауға арналған сүрткіштерді автоматты түрде ауыстыру.
ThermoHold сүрткіші майды және кептірілген дақтарды ыдырату арқылы тиімдірек тазалау үшін жылуды сақтайды.
Ыстық сумен тазалау арқылы сүрткіштегі дақтардың 99.9% кетіреді.
Жұмсақ сүрткіш ағаш және нәзік едендерді тазалауға өте ыңғайлы.
🧭 Навигация және кедергілерді еңсеру:
Төмен жиһаз астындағы "өлі нүктелерді" анықтауға арналған тартылатын DToF сенсоры бар FlexScope навигациялық жүйесі.
StepMaster 2.0 жүйесі биіктігі 8 см-ге дейінгі кедергілерді еңсеру үшін шассиді көтеретін роботты ұзартылатын аяқтармен жабдықталған.
MaxiReach бүйірлік щетканың бұрыштар мен тар кеңістіктерге енуіне мүмкіндік береді.
✨ Толық автоматтандыру және өзіне-өзі қызмет көрсету:
Мультифункционалды станция шаңсорғышты автоматты түрде толтырады, босатады, жуады және зарядтайды.
Кілемге кірген кезде щетка мен сүрткіштерді көтеру.
Швабраны ыстық ауамен кептіруге арналған PTC жүйесі.
Швабраны ультракүлгін сәулемен зарарсыздандыру.
Зең мен иіссіз сақтауға арналған шаң жинағышты автоматты түрде кептіру.
Тазалау ерітіндісіне арналған қос резервуарлар: бірі күнделікті тазалауға арналған, екіншісі арнайы өнімдерге арналған (мысалы, үй жануарларының иісін кетіруге арналған).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | Робот-шаңсорғыш x1 Базалық станция x1 Негізгі x1 және бүйірлік x1 щеткалар (алдын ала орнатылған) Шаң жинағыш x2 (1 алдын ала орнатылған) Таза және пайдаланылған су ыдысы (әрқайсысы x1) Сүрткіш саптамалары x12 Сүрткіш саптамаларының ұстағышы (6 дана) Ерітінді диспенсерінің модулі — қос |
| Биіктігі | 89 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Датчиктер | кедергілерді анықтау датчигі, беттің түрін анықтау датчигі, биіктіктің өзгеруін анықтайтын датчиктер |
| Батарея сыйымдылығы | 6400 МАч |
| Суға арналған бактың сыйымдылығы | 4500 мл |
| Шаң жинағыштың сыйымдылығы | 3200 мл |
| Сору қуаты | 30000 Па |
| Бүйірлік щеткалардың болуы | Жоқ |
| Дисплейдің болуы | Жоқ |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 220 м2 |
| Тұтынылатын қуат | 20 Вт |
| Режимдер мен функциялар | кедергілерді айналып өту, тазалау аймағының шектегіші, үй-жай картасын құру, өздігінен зарядтау, кездейсоқ тәртіпте жинау, кесте бойынша тазалау |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тазалау түрі | құрғақ және ылғалды |
| Басқарма | дауыстық көмекші|смартфоннан басқару |
| Ені | 350 мм |
| Интерфейс тілі | Ағылшын, Орыс |
| Негізгі | |
| Ұсақ тазалау сүзгісі | Жоқ |
- Бағасы: 735 132 ₸










