
Тышқан Razer Orochi V2 RZ01-03730100-R3G1 қара
- Бар
- Коды:103885205
30 832 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Razer Orochi V2 - компактную и сверхлегкую беспроводную игровую мышь с самым продолжительным временем автономной работы, не имеющим аналогов. Оборудованная режимами Razer HyperSpeed Wireless и Bluetooth, эта мышь станет вашим идеальным спутником для игр на ходу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Түрі | Тышқан |
| қызметі | үстелдік ДК-ге арналған |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Сымсыз байланыс түрі | Bluetooth |
| Түсі | Қара |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 18000 dpi |
| Ұзындығы | 108 мм |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 38 мм |
| Салмақ | 60 г |
| Қуат көзі | Батарейки AA/AAA |
| Тінтуір | |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| тінтуірдің құрылысы | Ойын |
| Тінтуірдің дизайны | Оң қол үшін |
| Тінтуір пернелерінің саны | 6 |
- Бағасы: 30 832 ₸





