
Кофеқайнатқыш Kitfort КТ-7136 қара
- Бар
- Коды:116786900
21 587 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Капельная кофеварка Kitfort КТ-7136 готовит ароматный кофе одним нажатием кнопки. Прибор небольшой по размеру. Устройство полностью разборное и занимает мало места, очень удобно для хранения.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KITFORT |
| Ендірілген техника | Жоқ |
| қызметі | Тұрмыстық |
| Кофеқайнатқыштың түрі | Тамшы |
| Қолданылатын кофе түрі | Ұнтақталған |
| Көлемі | 0.48 л |
| Сүзгі | тұрақты |
| Қуат тұтыну | 680 Вт |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қосымша функциялары | |
| Тамшылауға қарсы жүйе | Иә |
| Шыны-аяқтарды жылыту | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Ені | 168 мм |
| Тереңдігі | 168 мм |
| Салмақ | 1.95 кг |
- Бағасы: 21 587 ₸





