
МАУНФЕЛЬД МАУНФЕЛЬД Аделаида 39 Isla қызғылт алтын қызғылт, алтын түсті сорғыш
- Бар
- Коды:119098757
649 390 ₸
- +7 (701) 635-42-91
"Заманауи классика" стиліндегі интерьер сорғышының дизайны. Сорғыштың корпусы тік профильді қимасы бар антикварлық бағанға ұқсайды. Тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік пішінді корпус, ыстыққа төзімді жабыны бар. Сорғыштың төменгі жағында алюминийден жасалған көп қабатты май ұстағыш сүзгі орналасқан. Ол оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді
БАСҚАРУ. Сорғыштың жұмысы екі жолмен бақыланады: қашықтан басқару пульті немесе қимылдар арқылы. Қимылдарды басқарудың инновациялық жүйесі құрылғыны қолдың қимылымен толық басқаруға мүмкіндік береді. Сорғыштың өз функцияларын толық орындауы үшін бар болғаны 3 қимыл жеткілікті! 4 жұмыс режимінің бірін таңдап, жарықдиодты жарықтандыруды қосуға болады. ЖАРЫҚДИОДТЫ ЖАРЫҚТАНДЫРУ. Құрылғы желдеткіштің ағымдағы жылдамдығын хабарлау үшін түрлі-түсті жарықдиодты шаммен жабдықталған. Жылдамдық 1 (төмен): жасыл түспен жарықтандыру; Жылдамдық 2 (орташа): артқы жарық көк; Жылдамдық 3 (жоғары): қызғылт түсті жарықтандыру; Жылдамдық 4 (жоғары): артқы жарық қызыл түсті.
ӨНІМДІЛІК. Мотордың қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1270 м3/сағ жетеді, бұл оны өте үлкен асүйде пайдалануға мүмкіндік береді. ШУ ДЕҢГЕЙІ Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 дБ.
Сорғыштың ТЕЛЕСКОПИЯЛЫҚ корпусы орнату кезінде сорғыштың биіктігін өзгертуді жеңілдетеді (арал сорғыштарында) 2 РЕЖИМ, Бұл модель екі режимде жұмыс істейді: бұру (жалпы үй желдету жүйесіне қосылған кезде) және рециркуляция (ауыстырылатын көмір сүзгісін орнату қажет).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Сорынды түрі | Арал |
| Сорғыштың өнімділігі | 1270 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 382 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 40 мм |
| Корпустың түсі | Қызғылт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 269 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру қуаты | 9 Вт |
| Таймер | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Жиектің түсі | алтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 1188 мм |
| Тереңдігі | 382 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 649 390 ₸






