
МАУНФЕЛЬД МАУНФЕЛЬД Аделаида 39 қабырғаға арналған сорғыш қызғылт алтын қызғылт, алтын
- Бар
- Коды:119098779
599 390 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Аделаидадағы ішкі сорғыш
Қабырғаға орнатылатын дизайнерлік сорғыш Adelaide 39 Wall заманауи классика стилінде орындалған. Модель антикварлық баған түріндегі өзіндік пішінге ие. Классикалық нұсқадағы сорғыш оны желдету жүйесіне оңай қосуға мүмкіндік береді.
Жоғары өнімділік
Жоғары өнімділік ауаны тиімді тазартуды және асүйдің жұмыс аймағындағы иістерді кетіруді қамтамасыз етеді. Сорғыштың максималды өнімділігі 260 Вт қозғалтқыш қуатымен 1270 м3/сағ жетеді. Бұл сорғыш тіпті үлкен асүйге де жарайды.
Жұмыс режимдері
Сорғыштың екі жұмыс режимі бар: желдету жүйесіне шығару немесе көміртекті сүзгі арқылы қайта өңдеу. (CF172C көміртекті сүзгісі бөлек жеткізіледі.)
Шудың төмен деңгейі
Сорғыш тыныш жұмыс істейді, максималды жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небары 52 дБ құрайды, бұл периметр бойынша ауаны шығаратын сорғыштың арнайы дизайнымен жүзеге асырылады.
4 жұмыс жылдамдығы
Сорғышта жұмыстың 4 жылдамдығы іске асырылған. Әрбір жылдамдықтың жарық диодты индикациясының өз түсі болады:
жылдамдық 1 (төмен) – жасыл түстің индикациясы;
жылдамдық 2 (орташа) – көк түстің индикациясы;
жылдамдық 3 (жоғары) – қызғылт түсті индикация;
жылдамдық 4 (жоғары) – қызыл түстің индикаторы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Сорғыштың өнімділігі | 1270 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 382 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 400 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 272 Вт |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Жиектің түсі | алтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 900 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Салмақ | 16 кг |
- Бағасы: 599 390 ₸









