
Сорғыш CENTEK CT-1840 50 SS күміс
- Бар
- Коды:100507812
51 471 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Встраиваемая вытяжка СТ-1840-50 SS поставляется в стальном цвете с телескопической панелью. Легко очищает воздух от паров и резких запахов, избавит от жирного налета на мебели.
Вытяжка оснащена двумя пятислойными алюминиевыми фильтрами. Прибор имеет удобное классическое управление – активация необходимого режима осуществляется нажатием кнопки.
Яркая подсветка сделает кулинарию еще более комфортной. Дополнительными преимуществами вытяжки являются высокая производительность и экономичное энергопотребление.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CENTEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сорынды түрі | Аспалы |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 600 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 500 мм |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 225 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Сүзгіні ауыстыру индикаторы | Жоқ |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Дисплей | Жоқ |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 51 471 ₸









