
Сорғыш MAUNFELD MAUNFELD Domina 60 ақ ақ
- Бар
- Коды:119098748
99 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Заманауи жетілдірілген конструкцияның сенімді қозғалтқышы 1000 м3/сағ өнімділікті қамтамасыз етеді. Ас үйдегі ауа қарқынды пісіру кезінде де ластанудан тез тазартылады. Бұл жағдайда сору құрылғысы жеткілікті тыныш жұмыс істейді максималды жылдамдықты қосқанда шу деңгейі небәрі 51 дБ құрайды. Қуатты мотор күйе бөлшектері мен майда май тамшыларын тез және тиімді кетіруге ықпал етеді, ал сүзгіні қарапайым алу жүйесі оны оңай және жылдам тазалауға мүмкіндік береді.
Дизайнды үлгілі деп атауға болады: шыныдан жасалған қасбет керемет көрінеді, ал екі жарықдиодты таспа кескінді толықтырады. Бұл шешім заманауи интерьерлердің барлық стильдерінде қолданылатын стандартты емес, танылатын көріністі жасауға мүмкіндік берді. Жарықдиодты жолақтар бар болғаны 6 Вт тұтынады және олардың қызмет ету мерзімі кәдімгі қыздыру немесе галогендік шамдарға қарағанда әлдеқайда ұзағырақ.
Үш жұмыс жылдамдығын және сорғыштың артқы жарығын ыңғайлы басқару айналмалы элементті қамтамасыз етеді. Аспап бұру режимінде жұмыс істеуі үшін ауа өткізгішті монтаждау қажет. Рециркуляция режимін қосу үшін тиісті көмір сүзгісін бөлек сатып алыңыз.| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 51.5 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Ені | 598 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 115 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 3 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 182 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Салмақ | 6.5 кг |
- Бағасы: 99 990 ₸









